ru

Uzzini vairāk par veselīgu dzīvesveidu un atrodi atbildes uz biežākajiem jautājumiem par sirds veselības rādītājiem, medikamentu lietošanu, fiziskajām aktivitātēm un citu informāciju »

Piesakies ikmēneša e-vēstulei par atbalstu pēc infarkta »

Ģimene un draugi var sniegt vislabāko atbalstu! Uzziniet vairāk šeit »

Jan
Feb
Mar
Apr
Mai
Jūn
Jūl
Aug
Sep
Okt
Nov
Dec
PĒC INFARKTA

Šī informācija ir paredzēta cilvēkiem, kuriem nesen ir bijis infarkts. Te ir sniegta informācija par atveseļošanās procesu. Zemāk Jūs varat pieteikties e-pasta vēstulēm, kuras izsūtām ik mēnesi gada garumā.

Jūsu pirmais gads
Atbalsts soli pa solim

Dažus mēnešus pēc pārciesta infarkta Jūs jutīsities labāk. Tomēr atcerieties, ka Jums ir jāturpina ārstēšanās. Lai saņemtu informatīvu atbalstu, Jūs varat pieteikties ikmēneša e-pasta vēstulei, kurā sniegsim Jums noderīgu informāciju par atveseļošanās procesu, kā arī ieteikumus veselīgam dzīvesveidam. Jā, vēlos pieteikties e-pasta vēstulei.

Mājas lapas lietošanas noteikumi
Mēs vēlamies, lai jūs precīzi zināt, kā darbojas šī mājas lapa, un kāpēc mums ir nepieciešami jūsu reģistrācijas dati (e-pasta adrese un informācija par infarkta norises datumu). Lūdzu, atzīmējiet, ka esat izlasījis un piekrītiet šiem noteikumiem pirms turpināt. Tas ir nepieciešams, lai SIA AstraZeneca Latvija ievērotu Jūsu tiesības attiecībā uz datu aizsardzību.

Lai turpinātu, jums ir jāpieņem noteikumi un nosacījumi.

Pieteikties
ĢIMENEI UN DRAUGIEM

Ja Jūsu tuvinieku vai draugu lokā ir cilvēks, kuram nesen ir bijis infarkts, uzziniet, kā Jūs varat viņu atbalstīt.

Uzzināt vairāk
Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit apkopotas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par infarktu, ārstēšanu un dzīvesveidu.

Jautājums: Es nejūtos labāk. Kāpēc man ir jālieto zāles?

Atbilde: Zāles ir jāturpina lietot arī tad, ja neuzlabojas pašsajūta. Medikamentu galvenais uzdevums ir mazināt atkārtota infarkta risku un sirds slimību riska faktorus.

Jautājums: Vai man ir jāatmet smēķēšana?

Atbilde: Smēķēšanas atmešana ir obligāta!!! Smēķēšana palielina infarkta vai insulta risku. Atcerieties – nekad nav par vēlu atmest, jo katra cigarete skaitās!

Jautājums: Cik ilgi man būs jālieto zāles?

Atbilde: Iespējams, medikamenti būs jālieto visu mūžu. Atcelt medikamentu lietošanu vai samazināt devas drīkst tikai Jūsu ārsts. Atcerieties, ka patvaļīga medikamentu lietošanas pārtraukšana var izraisīt atkārtotu infarktu!

Par Infarkts.lv

Infarkts.lv mājas lapa ir radīta, lai sniegtu atbalstu cilvēkiem pēc infarkta. Izrakstoties no slimnīcas, ir jāturpina ārstēšanās, jāveic dzīvesveida korekcijas, jāmaina paradumi. Lai izprastu, kāpēc tas ir būtiski, aicinām iepazīties ar šeit apkopoto informāciju.
Ja Jums ir papildu jautājumi vai sūdzības par savu veselības stāvokli, lūdziet palīdzību savam ārstam vai zvaniet uz Ģimenes ārstu konsultatīvo diennakts tālruni +371 66016001.

Uzzini vairāk par atveseļošanos pēc infarkta šeit!

X